Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Ковачевски со истите празни фрази на Заев

Ковачевски со истите празни фрази на Заев, нема место во политиката за децата од олигархијата и криминалната транзиција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close