Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: За само два дена дизелот поскапи за 18,5, а бензинот за 11 денари

За само два дизелот поскапе за 18,5 денари, а бензините за 11 денари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close