Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: ДС избра да молчи и да штити очигледни злоупотреби во ЈП Градски паркинг

Демократски Сојуз имаше можност да покаже на дело дека се за декриминализација на власта, но одбра да биде соучесник во криминалот. Тоа говори за нивните принципи и избор да бидат не само заштита на криминалот на СДСМ и ДУИ, туку и да учествуваат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close