Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Владата навреме не обезбеди енергетска сигурност за државата

Половина Скопје сред зима е без парно греење, а Владата не презема ништо.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close