0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Влада: Од вторник да почне исплатата на септемвриските пензии

Владата на денешната седница им препорача на банките да почнат со исплата на септемвриските пензии од вторник наредната недела.

Back to top button
Close
Close