0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Владата ќе ја одржи 133-та седница

Владата на Република Северна Македонија денеска со почеток од 13:30 часот ќе ја одржи 133-та седница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close