Политика

Владата ќе ја одржи 114-та седница

Владата на Република Северна Македонија денеска преку видеоконференциска интернет врска ќе ја одржи редовната 114-та седница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close