0_Македонија.ПорталОпштество

Владата ќе одржи седница

Седницата ќе почне во 16:30 часот, а ќе се одржува преку видео-конференциска врска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close