0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Владата ќе одржи редовна седница

Владата на Република Северна Македонија денеска од 10 часот ќе ја одржи 124-та редовна седница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close