0_Македонија.ПорталОпштество

Владата ја донесе Програмата за поддршка за печатење и дистрибуција на печатените медиуми за 2021 година

Владата денеска ја донесе Програмата за поддршка за печатење и дистрибуција на печатените медиуми за 2021 година во насока на заштита на плурализмот од областа на медиумите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close