0_Web_АктуелноОпштество

Владата донесе одлука за отворање почесен конзулат на Србија во нашата земја

Владата на денешната седница донесе одлука за отворање почесен конзулат на Република Србија во нашата земја, со седиште во Куманово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close