0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Вицепремиерот Димитров на Белградскиот безбедносен форум

Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања Никола Димитров, денеска и утре учествува на Белградскиот безбедносен форум (Belgrade Security Forum) на покана на Белградскиот центар за безбедносни политики како дел од организаторската тројка.

Back to top button
Close
Close