0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Вицепремиерот Димитров ќе се обрати на Белградскиот безбедносен форум

Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања Никола Димитров денеска ќе се обрати на панелот „Берлински процес – Што следи?“ во рамки на дводневниот Белградскиот безбедносен форум, што започна вчера.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close