0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоПолитика

Вицепремиерот Битиќи на доделување дипломи на Меѓународниот балкански универзитет

Заменик претседателот на Владата, задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, на покана на Меѓународниот балкански универзитет (International Balkan University), денеска присуствуваше и се обрати на завршната церемонија на која беа доделени дипломи за завршените студенти од генерацииите 2020 и 2021, кои дипломирале на Универзитетот.

Back to top button
Close
Close