0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Вити: Повеќе ме загрижува делта сојот отколку новиот омикрон

-Знаевме дека одвреме-навреме ќе се појават нови варијанти, но има многу што не знаеме и шпекулациите веројатно не се многу корисни, рече професор Вити на вчерашна панел дискусијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close