0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Виртуелниот „Смешко“ наполни 40 години

Сè почнало на американскиот Универзитет на Питсбург пред 40 години. Замислата за првото „смешко“ била на американскиот компјутерџија Скот Е. Фалман.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close