0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Викендов во Волково прв „Октомвриски коњички турнир“ и првенствено коло во прескокнување пречки

Во организација на Коњичкиот клуб „Бравадос“ од Скопје утре ќе се одржат првиот „Октомвриски коњички турнир“ и петтото коло од Отвореното државно првенство во прескокнување пречки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close