ЕвропаСвет.Слајдер

Видот Омикрон откриен во Шпанија и Шведска

Шпанија и Шведска денеска соопштија дека ги регистрирале првите случаи на зараза со новиот вид на коронавирусот – Омикрон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close