Посетете ја новата веб страна на МИА
0_Македонија.ПорталДописници СветОпштество

Весникот „Илинден“ за средбата Ѓурѓај – Николоски

Претседателот на Македонско друштво „Илинден“ - Тирана, Никола Ѓурѓај, вчера оствари средба со претседателот на Националниот совет за евроинтеграции и потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, објави електронското издание на весникот „Илинден“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close