0_Магазин.ПорталЗанимливости

„Верџ“: Фејсбук ќе добие ново име

Цукерберг планира да говори за промената на името, на годинешната конференција на компанијата на 28 октомври, но веста може да биде објавена и порано.

Back to top button
Close
Close