0_Магазин.ПорталСцена

Вереникот на Бритни Спирс ќе глуми во филм со Мел Гибсон

Вереникот на Бритни Спирс, Сем Асгари доби улога во акционен филм со Мел Гибсон во главната улога. Новопечениот глумец, инаку личен тренер, и досега имаше мали улоги.

Back to top button
Close
Close