БизнисБизнис.СлајдерСветСвет.Портал

Велика Британија, САД, Канада и Јапонија ќе забранат увоз на руско злато, соопшти Лондон

„Тие мерки директно ќе влијаат на руските олигарси и ќе го погодат срцето на воената машина на Путин“, изјави британскиот премиер Борис Џонсон

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close