ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Велика Британија преговара за уште 114 милиони дози вакцини на Фајзер и на Модерна

Велика Британија соопшти дека преговара за купување на уште 114 милиони дози вакцини на Фајзер/Бионтек и на Модерна против Ковид-19

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close