БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Вархеји: БиХ ќе остане без финансиска помош, ако продолжи блокадата на институциите

Европскиот комесар за проширување Оливер Вархеји денеска во Сараево изјави дека Босна и Херцеговина ќе остане без значителна финансиска помош ако продолжи блокадата на работата на државните институции

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close