0_Спорт.ПорталРакометСпорт

„Вардар 1961“ и „Еурофарм Пелистер“ ги дознаа групите во СЕХА лигата

Актуелниот македонски ракометен првак „Вардар 1961“ и вицешампионот „Еурофарм Пелистер“ денеска го дознаа составот на групите за новата, 11. по ред, сезона во регионалната СЕХА лига.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close