0_Web_Насловна-слајдер0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Вакцините против корона спасија 20 милиони животи за една година

Вакцините против коронавирус спречија речиси 20 милиони смртни случаи во првата година откако беа воведени, се наведува во првата голема студија на оваа тема

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close