Балкан

Бугарски пронаоѓачи и откривачи регистрирани во „Златната книга“ на Заводот за патенти

Бугарски пронаоѓачи и одгледувачи се внесени во „Златната книга“ на Заводот за патенти на свечена церемонија одржана на „Дондуков“ 2.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close