0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Бугарскиот претседател Румен Радев ја претстави новата привремена влада до изборите во ноември

Претседателот на Бугарија Румен Радев денеска на специјална церемонија ја претстави новата техничка влада.

Back to top button
Close
Close