АБНАБалкан

Бугарска компанија промовира нова даска за сурфање со далечински управувач

Бугарска компанија пушти на пазарот нова електрична даска за сурфање, целосно развиена од домашни дизајнери. Производот за првпат беше претставен на туристичката изложба „Дестинација Варна“, која денеска започна во приморскиот град.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close