0_Магазин.ПорталВидеоМагазинСцена

Бугарската глумица Марија Бакалова во филм на „Марвел“

Имено, таа им се придружи на режисерот Џејмс Ган и екипата на суперхеројскиот филм „Чувари на Галаксијата, 3. дел“, додека го претставуваа првиот трејлер за вселенската авантура.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close