БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Бугарија од четврток воведува ковид сертификати за влез на јавни места

-Сите бизниси кои не сакаат да го прифатат овој метод, едноставно нема да работат, рече министерот Кацаров.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close