0_Web_Насловна-слајдерАнализаСвет.Слајдер

Бугарија гласаше за промени, дали ќе ги има зависи од „харвардската двојка“

Неделните предвремени, трети парламентарни избори во рок од седум месеци, покажаа дека политичката стратификација на и онака поделеното бугарско општество останува, горе-долу, на истите позиции.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close