0_Web_Насловна-слајдерДописници СветСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бројот на загинати од ураганот Ијан се зголеми до 78

Заклучно недела наутро по локално време, околу 812.000 домаќинства, бизниси и други клиенти во Флорида се уште немаат електрична енергија, а околу 21.000 во Северна Каролина, и околу 8.000 во Вирџинија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close