СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бројот на загинати мигранти во Сирија се искачи на 94

Бројот на мигранти, кои загинаа во несреќа во близина на сирискиот брег, кога потона бродот со кој патуваа од Либан се искачи на 94, јави сириската државна телевизија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close