СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бројот на жртви во тропската бура Ана во Јужна Африка се зголеми на седумдесет

Бројот на жртви во тропската бура Ана во Јужна Африка денеска се зголеми на седумдесет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close