ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Бродот „Оушн Викинг“ спаси 158 мигранти во Медитеранот

Меѓу нив имало шест бремен и жени и повеќе деца, меѓу кои и тримесечно бебе.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close