ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Британците може да останат без алкохол за Божик поради недостиг на возачи

Продавниците во Велика Британија би можеле да останат без вино и други алкохолни пијалоци за Божик бидејќи нема доволно возачи за испорака.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close