ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Британски политичари бараат промена на правилата за забрана на бебиња во Парламентот

Британски политичари денеска побараа промена на парламентарните правила, откако на една пратеничка и беше кажано дека не може да го донесе своето тримесечно бебе во Долниот дом на Парламентот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close