0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Британскиот тренер по атлетика Миникјело доживотно суспендиран поради сексуално злоставување

Британскиот тренер по атлетика Тони Миникјело денеска е доживотно суспендиран поради недолично однесување, вклучително и сексуална злоупотреба на спортисти

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close