ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Британскиот премиер не е сослушан од полицијата за забавите за време на локдаунот

Полицијата во Лондон не го испрашуваше британскиот премиер Борис Џонсон за серијата забави во неговата резиденција на Даунинг стрит за време на локдаунот, изјави денеска неговиот портпарол.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close