0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Британскиот премиер најави укинување на ограничувања поврзани со коронавирусот

- Научниците веруваат дека ширењето на сојот Омикрон го достигнал својот врв во Британија, рече Џонсон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close