0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Брендан Фрејзер со невообичаено прекумерна тежина во „Кит“

Приказната се сосредоточува на Чарли - повлечен наставник по англиски јазик кој страда од компулсивно нарушување во исхраната и прекумерна тежина, и се обидува да се поврзе со неговата отуѓена ќерка тинејџерка Ел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close