Дописници МКДКултураКултура.Портал

„Брастет“ со прв концерт во Делчево

Во организација на Националната установа Центар за култура „Никола Јонков - Вапцаров“ во Делчево вечерва за прв пат концерт одржа составот „Брастет“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close