0_Web_АктуелноСветСвет.Слајдер

Бразил регистрираше два случаја на инфекција со Омикрон, први во Јужна Америка

Заразените со Омикрон се маж кој пристигнал во Сао Паоло од Јужна Африка и неговата сопруга.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close