БалканДописници Свет

Бојко Борисов одби да учествува во дебатата со Кирил Петков и Асен Василев

Лидерот на ГЕРБ Бојко Борисов на својот Фејсбук профил напиша дека нема да учествува во предизборната дебата со Асен Василев и Кирил Петков, јави дописникот на МИА од Софија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close