БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Бојко Борисов им се заблагодари на оние кои гласаа за ГЕРБ на парламентарните избори во Бугарија

Благодарност до сите што не поддржаа, напиша Борисов на својот Фејсбук профил.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close