0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталПолитика

Бочварски учествуваше на Министерски совет во Приштина

Министерот за транспорт и врски Благој Бочварски денеска присуствуваше на Министерскиот совет во рамки на Секретаријатот на транспортната заедница што се оддржа во Приштина, Република Косово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close