0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономијаОпштество

Бочварски – Ал-Тани: Да се разгледа можноста за обнова на авиолинијата Скопје – Катар

Министерот упати повик до инвеститорите од Катар да ги разгледаат условите за инвестирање во земјава и да ги искористат предностите што се нудат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close