0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Борусија повеќе недели без напаѓачот Халанд

- Го повреди колкот, не може да игра и за враќање на теренот ќе му биде потребно време, изјави денеска тренерот на Борусија Дортмунд, Марко Росе.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close