0_Спорт.ПорталСпортФудбал

Борусија Дортмунд најде замена за Халанд

Борусија Дортмунд, според пишувањето на британскиот и германскиот печат, најде замена за својот напаѓач Ерлинг Халанд, кој ова лето би можел да го напушти бундеслигашот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close